A T R I U M , s. r. o., vzorový dům Terra, Bauerova 10, 603 00 Brno  |  Otevírací doba: pondělí - neděle 10 - 18 hod.
 • terra 1
  Společnost Atrium postavila pro své klienty ojedinělý vzorový dům v Brně!
 • terra 2
  Vzorový dům TERRA otevřen denně 10 – 18 hod!
 • terra 3
  Elegantní řešení exteriéru vzorového domu TERRA!
 • terra 4
  Dřevostavba se zajímavou tváří!

O technologii

Vzorový dům TERRA stojí na železobetonové desce, je montován z velkoplošných sendvičových panelů na bázi dřeva. Dřevěné obložení zádveří a obou štítových stěn, které přechází v pruzích až po spodní hranu domu. Sedlová střecha s vaznicovým krovem a betonovými střešními taškami, doplněná střešními okny. Přesahy střechy jsou řešeny dřevěnými palubkovými podhledy. Dřevěná okna a dveře zčásti s meziskelními zdobnými mřížkami. Vnitřní dveře jsou se skleněnou výplní a obložkovou zárubní, dveře do zimní zahrady jsou zásuvné do pouzdra. V domě je dlažba a plovoucí laminátová podlaha.

Vytápění je řešené plynovým turbo kotlem, v přízemí je podlahové topení, v podkroví jsou umístěné radiátory. V obývacím pokoji je možné využít krb s topnou vložkou.

Konstrukční řešení vzorového domu TERRA: nepodsklepená dřevostavba na základové betonové desce, stěny a stropy montované ze sendvičových panelů na bázi dřeva, tepelná izolace 180 mm (součinitel prostupu tepla v řezu tepelnou izolací U = 0,19), fasáda dokončena minerální omítkou v kombinaci s palubkovým obkladem, z interiérové strany tapeta Rauhfaser a bílý nátěr, schodiště dřevěné z bukového masivu s ocelovými a skleněnými výplněmi, zimní zahrada s dřevěnou konstrukcí.

Střecha: sedlová, vaznicový krov, střešní krytina Bramac, přesahy střechy řešeny dřevěnými palubkovými podhledy

Výplně otvorů: střešní okna VELUX, dřevěná okna a dveře zčásti s meziskelními zdobnými mřížkami, vnitřní dveře se skleněnou výplní a obložkovou zárubní, dveře do zimní zahrady zásuvné do pouzdra

 

Aktuality

26.03. 2017|OCENĚNÍ

V měsíci březnu získala firma ATRIUM dvě ocenění za své domy.


Anketa

Oslovila Vás TERRA?

Hlasy celkově: 438
ano (423 hlasů)
97%
ne (14 hlasů)
3%
nevím (1 hlas)
0%

Rychlý kontakt A T R I U M , s. r. o. - vzorový dům
Bauerova 10, 603 00 Brno
tel.: 541 159 471
e-mail: dum.brno@atrium.cz přejít na kontakty